XXIX NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj :  


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela,


•    o godz. 17.15 nabożeństwo różańcowe,


•    do skarbony w przedsionku kościoła można złożyć swoją ofiarę w ramach XXII Dnia Papieskiego, jako naszą pomoc dla stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia,


2.    Miesiąc październik jest poświęcony czci Matki Bożej Różańcowej. Zapraszamy codziennie na nabożeństwa różańcowe po Mszy św. o godz. 18.00, w niedziele o godz. 17.15. Dzieci mają swoje nabożeństwa we wtorek, środę i czwartek o godz. 17.30, natomiast w poniedziałek i piątek o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwa młodzież klas VII i VIII.


3.    We wtorek, 18 października  przypada 29 rocznica tragicznej śmierci ks. Józefa Ortyla poprzedniego proboszcza naszej parafii. O godz. 12.00 zapraszamy na Msze św. w intencji świętej pamięci ks. Józefa.


4.    Parafialny Oddział Akcji zaprasza w następną niedzielę 23 października o godz. 19:00 w sali w domu parafialnym na zebranie synodalne.


5.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 16.10.2022 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski