XXX NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj :

 
•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela,


•    o godz. 17.15 nabożeństwo różańcowe, w intencji polskich misjonarzy pracujących na placówkach z dala od Ojczyzny,


•    rozpoczynamy Tydzień Misyjny pod hasłem „Będziecie moimi świadkami”, ofiary składane w dniu dzisiejszym do skarbony w przedsionku kościoła przeznaczamy na misje katolickie prowadzone przez misjonarzy z Polski, jeśli potrafimy podzielić się swoim dobrem, to bardzo o ten gest w dniu dzisiejszym prosimy,


•     przy wyjściu z kościoła ministranci rozdają kartki, na których można wypisywać imiona swoich bliskich zmarłych na wspólne nabożeństwo w miesiącu listopadzie – wypominki.


•    Parafialny Oddział Akcji zaprasza o godz. 19:00 w sali w domu parafialnym na zebranie synodalne,


2.    Przed nami ostatni tydzień października - Tydzień Misyjny- nabożeństwa różańcowe ofiarujemy za misjonarzy pracujących na wszystkich kontynentach świata. Zapraszamy.


3.    Informujemy, że kolejna akcja zbiórki makulatury na misje oraz plastikowych zakrętek odbędzie się w dniach 28-30 października.


4.    Chcąc chronić dzieci przed zagrożeniami (nie tylko duchowymi) wynikającymi z Halloween, zapraszamy dzieci  w poniedziałek, 31 października na bal Wszystkich Świętych. Dzieci prosimy o przebranie się za świętych i zabranie ze sobą na bal butów na zmianę. Rozpoczynamy w czwartek w kościele nabożeństwem do Wszystkich Świętych o godz. 16.30, a następnie wspólne przejście do SP 35, gdzie w auli szkolnej będzie już bal z wieloma niespodziankami.


5.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 23.10.2022 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski