XXXIII NIEDZIELA ROKU

1.    Dzisiaj :  


•    w kiosku parafialnym polecamy do nabycia tygodnik Niedziela,


•    przeżywamy w Kościele XIV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym - w tym roku pragniemy zatrzymać się nad sytuacją chrześcijan na Ukrainie,  którzy cierpią z powodu wojny. Wojna nigdy nie jest rozwiązaniem, wielki dramat, który ma miejsce za naszą wschodnią granicą, dotyka tysięcy niewinnych i bezbronnych ludzi, cierpienie, ogrom zniszczeń, powiększające się ubóstwo i głód powodują utratę nadziei w sercach milionów ludzi; w przedsionku kościoła do skarbony można złożyć swoja ofiarę przeznaczoną na pomoc potrzebującym naszej pomocy.


2.    We wtorek , 15 listopada o godz. 19.00, zapraszamy do kaplicy Jezusa Miłosiernego młodzież, która w tym roku szkolnym przygotowuje się do sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej.


3.    Nabożeństwo za zmarłych – wypominki,  odprawiamy w listopadzie do I Niedzieli Adwentu,  (27 listopada) od poniedziałku do soboty, codziennie o godz. 17.30. Kartki z wypisanymi imionami zmarłych składamy do skarbony obok ołtarza Matki Bożej Częstochowskiej.


4.    Solenizantom i Jubilatom składamy najlepsze życzenia Bożego błogosławieństwa. Wszystkim życzymy pomyślności, pokoju serca i łaski zdrowia. Za ogromną życzliwość, dobro i ofiary składane na potrzeby parafii wyrażamy wszystkim serdeczną wdzięczność, Bóg zapłać!


Szczecin, 13.11.2022 r.                                                ks. Zdzisław Brzozowski